Вони - Герої

Вони – Герої

19 серпня усі православні вірячи святкують Преображення Господнє або Яблучний Спас. У цей день за древнім церковним звичаєм, в знак подяки за щедрий врожай, святять груші, яблука, мед і обжинкові вінки.

Саме у цей святковий день відвідати поранених бійців АТО, що нині лікуються у Рівненському військовому шпиталі, вирішили волонтери Благодійного Фонду «Наш Край» Василя Яніцького, спільно з представниками МГО «Рівненське земляцтво».

Наразі, лікування у шпиталі отримують 30 бійців АТО. Сьогодні, за неофіційною інформацією, тут знову очікують на літаки з новими пораненими… З дозволу керівництва шпиталю, відвідувачі отримали змогу оцінити належність умов в яких проходять лікування військовослужбовців АТО, а також особисто поспілкуватися з пораненими хлопцями. Окрім теплих слів вдячності на адресу героїв, для закупівлі необхідних медикаментів до каси шпиталю гостями було передано 15 000 гривень.

Святослав Ващук, виконавчий директор МГО «Рівненське земляцтво»: «Відвідавши шпиталь, ми поспілкувалися з нашими бійцями, дізналися, як проходить їхнє лікування. Але найголовніша мета – приділити хлопцям максимум уваги, щоб вони відчували, що про них дбають. Насамперед, нас цікавили перспективи повернення здоров’я кожного окремого бійця АТО. Ми також уважно слухали не тільки звіти лікарів, а й прохання самих військовослужбовців, їхніх матерів та близьких. Ми зібрали і привезли гроші на закупівлю необхідних медикаментів. Думаю, така допомога надалі стане системною.»

Михайло Слободзян, представник Благодійного Фонду «Наш Край»: «Під час спілкування з хлопцями ми хотіли, аби вони відчули нашу шану, любов та повагу до їх небезпечної, але такої важливої роботи. Адже сьогодні там, на Сході, вони з бойовими побратимами відстоюють майбутнє наших дітей, нашої держави. Вони – Герої!»