МГО "Рівненське Земляцтво" очима та судженнями сусідів

 “Ми привезли на Рівненщину  сердечні запевнення у прагненні бути разом. Увага до нашої делегагації з боку керівництва області та районів, які нас гостинно приймали: Україна – неподільна держава,сильна єдністю всіх її регіонів.

Можу впевнено сказати: велике і славне майбутнє чекає на людей, які уміють шанувати і берегти свою історію, трепетно відноситися до святинь свого краю.”

Марина Бурмака – виконавчий директор “Земляцтва “Полтавці”

“Цікавою та захоплюючою була поїздка в Рівненську область.Нікого з нас не залишила байдужими історія славетного краю.

Найтепліші слова вдячності з побажаннями здоров'я, благополуччя і творчих успіхів хотілося б передати колективу  викладачів та студентів Острозької академії за плідну просвітницьку роботу.”

Ганна Сергієнко – член ради Сумського земляцтва.

“Перлина архітектури древнього Острога – Свято-Богоявленський собор, вражаюча кругла вежа на замковій горі, легендарна Острозька академія,Дубнівський державний історико-культурний заповідник з унікальним замком, незабутня Млинівщина – все це свідчення сивої давнини і сьогодення Бурштинового краю, що полонили нас під час перебування на Рівненщині.

Захопила нас тепла зустріч з танцювальними і співочими аматорськими колективами, особливо з Дубнівським дитячим оркестром. Раді були можливості ознайомитися з сучасною народною творчістю та мистецтвом Рівненщини.”

Юрій Андреєв – генеральний директор земляцтва “Херсонщина”

Дякую усім, хто сприяв нашому перебуванню на Рівненщині, відкрив нам чарівність Волинської землі,духовну красу її народу, який зберіг українську мову,самобутню культуру – надбання своїх предків.”

Володимир Бондар – заступник голови правління “Земляцтва Кіровоградщини”.

“Радуется душа за Ровенскую область, за её воспитанников,

по-сыновьи преданным родному краю.»

Ирина Петрова – ответственный секретарь «Луганского землячества.”

“ Під час поїзки по Рівненщині лідери земляцтв цікавились станом економіки,питаннями освіти,культури тощо.Це спілкування стало запорукою майбутніх тісних контактів, своєрідним містком єднання між українцями різних регіонів.Рада нашого земляцтва вирішила організувати екскурсійну поїздку до історичних місць Рівненщини.”

Оксана Плахотна – член Ради земляцтва Івано-Франківців.

“Мене зачарувала магія сивих стін Острозької академії.”

Світлана Рева – керівник представництва МГО “Харківське земляцтво”.

“На мій погляд необхідно вирішувати питання туризму на Рівненщині,нехай всі дізнаються про історичні пам'ятки чудового козацького краю.

Все, що побачила – перевершило всі сподівання,щиро закохалась у красивий пісенний край, талановитих і гостинно-щедрих людей.

Дуже зачарована піснями Галини Мосійчук, яка в кожну пісню вкладає частину своєї душі, великої і ніжної, сповненої любові до рідного краю, його славних людей.

Ольга Мовчан – член правління земляцтва “ Придніпров'я”.

“Коли наша делегація приїхала у місто Острог ми побачили дивне сяяння золотоверхих куполів собору, таємничість княжого замку,відчули привітнісь і гостинність острожан.

Після зустрічі з ректором університету “Острозької академії” Ігором Демидовичем Пасічником ми зрозуміли, що не вмерла Україна допоки є такі фанати духовної і просвітницької справи.Дуже хотілось, щоб міністерство освіти взяло за взірець систему прищеплення молоді духовності цього навчального закладу.

Людмила Холодняк – заступник голови земляцтва “Шевченківський край”.

Неможливо не захоплюватися таким могутнім духовним багатсвом, яке ми побачили і відчули, перебуваючи на святих Волинських землях – Острозьких, Корецьих, Млинівських, Рівненських, Дубнівських… Гадаю, що кожний справжній українець, хоча б раз в житті, повинен побачити “Острозьку Біблію”; побувати в музеї книги та друкарства, ознайомитися з унікальними монетами – скарбом сімнадцятого століття та іншими коштовностями колекцій музейних фондів Острога…

Неймовірний патріот і громадянин сучасної України – ректор університету “Острозька академія” професор Ігор Дмитрович Пасічник розповів нам про старовинний український Храм науки і освіти, де ми духовно збагатились…

Люди добрі, рівненчани-волиняни, від імені керівників земляцтв регіонів України низький уклін Вам і велика вдячність за щирий і теплий прийом нашої делегації.”

Микола Бедзіля – президент “Товариства “Закарпатці у м. Києві”.

Знайомлячисьзісторичнимипам'яткамиРівненщинивражаєшсярозміромфальсифікаціїсправжньоїісторіїУкраїнипопереднімидержавоутвореннямиівідчуваєшвисокушануіповагудорівненчан, якінадалинамможливістьдоторкнутисьдоправдиісторії.”

Генадій Дерев'янчук – виконавчий директор МГО “Львівського товариства”.