Об'єднання осередків в США

   19 березня 2012 року в м. Кент, відбулося зібрання представників МГО  «Рівненське земляцтво» представників української діаспори м. Аубурн  та    м. Кент  штат  Вашингтон США,  для підписання об’єднавчого протоколу №2. Нагадаємо, що у квітні 2010 року в м. Аубурн штат Вашингтон був створений осередок МГО “Рівненське земляцтво”, в склад якого увійшло 7 членів,- вихідців з Рівненщини, які емігрували на терени США у 2000 році.  І майже через два роки,  07 лютого 2012р. було створено другий осередок  МГО «Рівненське земляцтво» у м. Кент штат Вашингтон, до якого увійшло 5 членів,- вихідців з Рівненщини. Тому, за згодою Головів осередків в США, було проведено зібрання, на якому було здійснено підписання об’єднавчого протоколу і затверджено план роботи осередків  на 2012р.

   На порядок денний було винесено наступне:

1.Об’єднання осередків Міжнародного громадського об’єднання «Рівненське земляцтво» м. Аубурн США та представників української діаспори  м. Кент  США, штату Вашингтон.

2.Обрання Голови об’єднавчого осередку Міжнародного громадського об’єднання «Рівненське земляцтво».

3. Обрання заступників Голови об’єднавчого осередку Міжнародного громадського об’єднання «Рівненське земляцтво».

За виступом Козачок Г.В. та Ящука М.П. було запропоновано на посаду Голови, члена об’єднавчого МГО «Рівненське земляцтво» Голобородька Валерія Валерійовича, і ухвалено одноголосно присутніми 13 членами осередків земляцтва, обрати Голоборотька В.В. - Головою об’єднавчого осередку. Також, було ухвалено обрання заступників Голови об’єднавчого осередку МГО  «Рівненське земляцтво» в США; Козачок Г.В. та Ящука М.П.  В план роботи осередків на 2012р. було внесено і затверджено наступне:

1.      Проведення зустрічі-презентації МГО «Рівненське земляцтво» (квітень-червень ІІ квартал 2012р.м. Кент)

2.      Надання допомоги сиротам та малозабезпеченим сім’ям Рівненщини (до кінця 2012р.)

3.      Організувати зустріч керівництва  МГО «Рівненське земляцтво»     м. Кент, штат Вашингтон та м. Київ, Україна (серпень-вересень 2012р. м. Київ)

4.      Проведення роботи по залученню вихідців з м. Рівне та Рівненської області до МГО «Рівненське земляцтво» (на протязі 2012р.).

 

     На сьогоднішній день об’єднавчий осередок МГО «Рівненське земляцтво» у США, налічує 12 членів вихідців із Рівненщини, за 2 роки діяльності осередку це не є високий кількісний показник, пояснити, це можна тим, що не так легко розвивати та збільшувати земляцтво за кордоном, тому що, майже вся активність наших земляків  зводиться, до того як вижити, заробити та допомогти рідним, а не до, активності у політичному і громадському житті української діаспори, хоча знаходяться такі земляки, яким не байдужа, вони з радістю стають активним членами земляцтва і охоченадають всіляку допомогуМи не маємо право засуджувати людей та їхні погляди, але віримо, що наші земляки за кордоном будуть більш активними та патріотичними, для яких рідна батьківщина не залишиться забутою, і залишеною в минулому, а завжди буде зігрівати їхні серця і допомагати їм йти вперед, на чужоземних теренах.

 

    Єднаймося, дорогі земляки, будьмо дружнімита згуртованими, і най полум’я любові до материнської землі ніколи не згасатиме в наших душах!!!

 

У РІДНОМУ КРАЇ

 

Одна Батьківщина, і двох не буває,  
Місця, де родилися, завжди святі. 
Хто рідну оселю свою забуває, 
Той долі не знайде в житті.
 

 

У рідному краї і серце співає, 
Лелеки здалека нам весни несуть. 
У рідному краї і небо безкрає, 
Потоки, потоки, мов струни, течуть.

 

 

М. Бакая