Що може бути миліше рідної землі?

 Що може бути миліше рідної землі? Особливо, коли вона така мальовнича,як великодня писанка; а мова її -  дзвінка і співоча, як джерельце з чистою водою; люди - гостинні і привітні,  з хлібом – сіллю у руках  та з милозвучною піснею в серці. І все це Україна, Полісся і Погориння, дорога серцю Рівненщина.

 

Вельмишановні земляки!

 

Доля закинула Вас так далеко від рідного краю. Не раз щеміли Ваші серця при згадці солов’їного співу у залитому місячним сяйвом вишнево – черешневому саду. Не раз, почувши в небі жалібне “кру – кру” журавлиного ключа, просили, щоб хоч пірїнку скинули додолу, або гілочку калини принесли з батьківського подвіря…

Таке воно – людське життя. Не від доброї долі і, може, не з власної волі тисячі українців покинули рідні домівки, щоб спробувати щастя – долі на чужині. Та що вже говорити про щастя, - хоча б мирного життя, спокійного існування, вільно висловленої думки, безпеки і впевненості у завтрашньому дні.

Сьогодні Україна – визнана на світовій арені незалежна демократична держава з славетною історією, самобутньою культурою, з волелюбним і працьовитим народом та численними природними багатствами. Звичайно, як і кожна молода країна, ми зіштовхуємося з багатьма труднощами і проблемами, але назад дороги немає -–тільки вперед, до процвітання, стабільності, мирного і щасливого життя. Для українського народу необхідним зараз є національне єднання, взаємопідтримка, віра у краще майбутнє, тому і гуртується він у громадські товариства і об’єднання, спільноти та земляцтва. Не залишилась осторонь і Рівненщина. В грудні 2001 року у м.Києві зареєстровано Міжнародне громадське об'єднання “Рівненське земляцтво”, яке об’єднує вихідців з Рівненщини, тому що ні престижні посади, ні почесні звання, ні високі титули не виплекали гордині, не притупили того святого почуття, що всі ми – земляки, дорослі діти свого краю. Головною метою такого утворення є консолідація зусиль для задоволення і захисту національно – культурних, економічних, соціальних інтересів нашого краю, пропаганди його історії та культури.

Сьогодні до складу “Рівненського земляцтва” входять депутати Верховної Ради, вчені, артисти, лікарі, відповідальні працівники нашої держави, студенти, ветерани праці. Тож запрошуємо Вас вступити у Земляцтво.

Роботу, яку проводить наше Земляцтво висвітлює на шпальтах газети «Бурштиновий край», яка виходить один раз на квартал.

Ваше членство у земляцтві може ще тісніше сконсолідувати вихідців Рівненщини та показати всьому світу наші духовні та культурні надбання. Повірте, нам є чим пишатися.

У разі відвідин Вами Києва будемо сприяти цікавим зустрічам з відомими земляками: діячами культури та мистецтва, економічного та політичного життя України, організуємо екскурсію по історичних куточках древньої столиці, а також поїздку до Рівненщини.

На даний момент наше обєднання знаходиться на етапі становлення. Ваша зацікавленість, співучасть, підтримка та допомога (як духовна, благодійна та фінансова) як ніколи дуже важливі.

Дорогі наші далекі земляки! Рівненщина – край першовитоків, перших кроків за батьківський поріг, початок тієї стежини, яка повела нас у велике життя. І де б ми не були, чим би не займались, усіх нас поєднує любов до рідної землі, прагнення прикрасити її добрими справами.

Віримо, що завтрашній день України буде кращий, багатший та щасливіший. І неабияку роль відіграємо у цьому ми, - своїми руками, світлим розумом, добрими серцями справами, - дорослі діти свого краю.

Вітаємо Вас, вельмишановні земляки, бажаємо нових творчих і життєвих звершень, які прислужаться Україні та малій Батьківщині – Рівненщині, куди ніколи не заростуть наші стежки.

Приєднуйтесь до нас. Вносьте свої пропозиції.

 

 

 

 

Президент України,

Герой України,                                                                            

Президент

МГО «Рівненське земляцтво»                                                      Л.М.Кравчук 

 

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.      

к.т.+38(044)522-85-77

      +38(050)674-24-19

пров. Лабораторний 1

оф.274-275

м. Київ 01133

Україна